Šárka a Káča

ŠÁRKA BAUEROVÁ

Motto: S úsměvem jde všechno lépe.

sarkaAbsolventka VŠE – obor mezinárodní obchod a logistika
Výborná logistika a time management. Přátelská a vstřícná. Šárka je schopná rychle reagovat na změny a myslí vždy za dva rohy dopředu. Je technicky zaměřená a vždy pozitivně naladěna.

YFA s.r.o.

V této společnosti působila 6 let až do doby své mateřské dovolené. Podílela se mj. na organizaci Mistrovství ČR v námořním jachtingu v Chorvatsku a samostatně organizovala mnoho jachtařských závodů & regat, firemních akcí na lodích v ČR i v zahraničí.

Agentura Startproduction s.r.o.

Šárka zde působila 2,5 roku a měla na starosti produkci akcí a realizaci technického zázemí, tzn. pódia, ground supporty, party stany, zvuk a světla.

Zájmy:
Závodně jachting (několik medailí z Mistrovství ČR). Členka ženské posádky na kajutových lodích.  Šárka kromě jachtingu ráda lyžuje, jezdí na snowboardu a na kole.

katkaKATEŘINA LUJKOVÁ

Motto: Nemožné neexistuje

Absolventka VŠH – obor ekonomika a management
Kreativní, se smyslem pro detail. Je silně empatická, přátelská a nezkazí žádnou zábavu. Káča je typický kontrolor a nic jí neunikne. Je komunikativní a překvapí dobrou náladou za každých okolností.

Prague Business Club s.r.o.

Za své pětileté působení zde zorganizovala více jak 700 eventů pro členy uzavřeného podnikatelského klubu různého zaměření a formátu. Jednalo se o diskusní setkání s významnými osobnostmi z prostředí politiky, ekonomiky a kultury. Má zkušenosti také s organizací vzdělávacích seminářů, tematických zábavných večírků, golfových turnajů a jachtařských regat.

Dům vín ČR (Týnský Dvůr Development s.r.o.)

Káča zde působila jako Project Manager. Byla zodpovědná za přípravu celého projektu “House of Wines”, zahrnující příjem zaměstnanců, výběr vína, organizaci a zaškolení personálu, marketingovou a prodejní podporu. Má tedy velký přehled a znalost více jak 500 druhů vín.

Zájmy:

V letních měsících hlavně golf a rekreačně jachting.
Káča má Barmanský kurz Tretter´s. Je specialistka na míchané nápoje, autorka známého drinku Kačák, který naleznete i v nápojovém lístku restaurace Podolka.